| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as dori sa achizitionez acest telefon in vara : https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-g alaxy-s5
Abonament 2 ani cu pantera 44, ce ziceti se merita? Poate se mai iefteneste pana la vara

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

Parerea mea este ca este un telefon bun insa este nou aparut iar pretul lui este foarte mare..iti sugerez sa iti iei un Samsung galaxy s4 mult mai ieftin si este foarte bun apropiat lui galaxy s5..si de banii ramasi iti mai poti cumpara si alte chestii tongue