| anonimevere2013 a întrebat:

Buna TPU as dori sa-mi fac un forum si unde sa pun un radio sa intre automat cand intra lumea pe forum stie cineva dar fara tutoriale doar sami explicati sau daca doriti sa-mi faceti voi va dau contul meu si parola si puneti voi idul meu anonim_4evere.

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci forumul cu www.ucoz.ro si uita-te pe forum.ucoz.ro cum poti adauga un radio - vazusem ceva discutii acolo legate de tema asta.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiLupu1987 a răspuns:

Cu forumul te pot ajuta eu insa cu radioul incerc dar nu promit nimic deoarece nu am incercat sa pun radio pe forum daca vrei sa vezi site si forum facut de mine uite aici www.metin2revival.eu