| cosminlps a întrebat:

as vrea sa dau la GSM un telefon nokia 6300 cu displayul spart(singurul defect), 1 an vechime deoarece mi-am cumparat altul si decat sa-l arunc mai bine scot un ban pe el. Doar ca nu stiu cat sa cer imi da-ti voi un sfat sa nu iau teapa?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Mai mult de 100 lei nu iei pe el ...deci daca ofera cineva banii astia te sfatuiesc sa il dai!

1 răspuns:
| mobile a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa repari telefonul gasesti la magazingsm.ro lcd display original de 6300 http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/display-Nokia-6300i-original-7554
Salut.