| PinkSugar a întrebat:

Hi TPU ce anti virusuri imi puteti recomanda dar sa fie free si sa dureze mai mult de o luna? fundita si vot >>si sa nu fie avira

7 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

Salut.

Ai putea sa incerci Avira sau Eset Nod32 v5 Smart Security.

bafta

| daddu a răspuns:

Incearca AVG, parerea mea cel mai bun anti virus free + ca isi face upload zilnic deci esti in siguranta.

| geologul a răspuns:

Un antivirus free care al am si eu si te tine mult si bine e AVG baga-l si o sa mi multumesti eu sunt multumit de el.

| BeliebersGJB a răspuns:

Buna.Avira

| anonimaa19 a răspuns:

Microsoft security essentials.pe asta il am eu sh e f bunwinking

| anonimaa19 a răspuns:

A zis,, fara avira,, sh voi spuneti aviralaughing

| Alexandrumar1 a răspuns:

Salut. cat de mare e internetu si nu ai gasit. oricum iti recomand Kaspersky sau eset eu ma folosesc de eset si are nivel de securiatte destul de bunwinking