| MariaAna2000RtsW a întrebat:

Buna TPU aseara visat ca a murir cineva drag si nu plangeam dupa ce am mers putin calcam numai in rahat dupa am datbde o apa prin care se vedeau pietrele, ce inseamna? Urgent plzzzz

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

In timp ce dormim creierul ruleaza imagini pe care le-am vazut candva in viata, fara vreo legatura intre ele. Nu inseamna nimic ce ai visat, nu se va intampla nimic rau.

| Victoria18 a răspuns:

Sunt doar vise. Creierul retine imagini, intamplari, le amesteca formand altele noi care nu au nicio legatura cu actualele si le reprezinta mai devreme sau mai tarziu prin vise. Sfatul meu e sa nu acorzi importanta viselor, te stresezi degeaba încercând sa le aflii semnificatia, cand de fapt nu exista.