| Macriii a întrebat:

Baietilor cum le place sa se imbrace fetele?

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Eu unul nu am preferinte. Nu conteaza cum se imbraca. Eu o iubesc asa cum este:X si nu vreau sa sa schimbe :*

5 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Sunt fata, si tu la fel, si cred ca ar trebui sa stim deja ce le place si ce nu.
Depind ede la baiat la baiat.
Altora le place sa fie atragatoare, altele simple.
happy

| babaliba a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza in totalitate hainele...bine conteaza si ele, dar cel mai important este sa fii tu insati, un baiat te va placea pentru asta

| jvEcu a răspuns:

Blugi cat mai stramti (eventual colanti), tocuri. o bluza nici decoltata dar nici pana in gat. preferintele mele... dar conteaza si fata sa nu se imbrace orice obeza in blugi stramti happy!

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Pai...cat mai frumos, nu iti lua fuste prea scurte, pantofi cu toc prea inalt, sau bluze prea decoltate-dau un aspect de violentza. Nu te imbraca in fiecare zi numai in adidashi sau blugi, tricouri largi sau blugi cu turul lasat, poarta-te cat mai rafinat posibil, nu te purta ca un baiattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihi... vrei sa-ti raspund? Le place sa se imbrace cu "dez" in fata!