| SofiaMaria32567 a întrebat:

Am 13 ani și sunt curioasa cu ce le place sa se îmbrace fetele și cu ce nu le place băieților sa se îmbrace fetele.

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu ar trebui să-ți pese cum le-ar plăcea băieților să te îmbraci. Este viața ta, alegerile tale. Trebuie să ai puțină personalitate și să lași părerile celorlalți, nu îți aduc vreun bine. Cum s-a spus și în comentarii, îmbracă te cum simți, cum iti place, nu te îmbracă pentru cineva, îmbracă-te pentru tine

| literallythesamebruh a răspuns:

Depinde ce băiat întrebi. laughing

| Rihanna20B a răspuns:

Depinde de persoana

| alealinaa a răspuns:

Trebuie sa te îmbraci așa cum te simți tu, Iar dacă băieților nu le place de modul rău de îmbrăcăminte, ar trebui sa ii lași balta! happy