| Tadotaki_8217 a întrebat:

De ce băieților le place sa tachineze fetele?!

Răspuns Câştigător
| Tzutzy09 a răspuns:

Uite, eu sunt baiat si tanchinez doar fetele pe care le plachappy

8 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Este un mod de a atrage atentia.

| Damasc a răspuns:

Sunt mai interesante atunci cand se enerveaza un pic.

| Deleb a răspuns:

Ori sunt îndrăgostiți și duși cu pluta ori lipsa de ocupație.

| Fanatic a răspuns:

Mda...baieti pana in 14 ani...copii

| AlleSeniorita a răspuns:

Sa le inervezehee hee

| Iadhira a răspuns:

Sunt mai multe cazuri. Unii pentru ca chiar le place fata respectivă, alţii doar ca să se distreze. Însă dacă vrei sa-i potoleşti pur si simplu nu le răspunzi tachinărilor, dacă îţi plac continuă, de greşit, nu greseşti cu nimic.happy

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
De proasta educatie si din lipsa de ocupatie.Imaturi rolling eyes

Sper ca te-am ajutat happy

| ktrinel a răspuns:

Il place de o anume fata sau sa se dea in spectacol.big grin