| TeREe a întrebat:

Buna TPU cam cat costa sa imi repar displeiu la telefon LG pe tascreem

2 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

In primul rand, o sa mentionez ca ar trebui sa existe o virgula (,) intre "TPU" si "cam". Display-ul, nu "displeiu" si touch screen, nu "tascreem". Da' tinand cont ca traim in "Romania care este", o sa iti dau raspunsul: Uita-te aici: http://www.reparatii-telefoane.ro/service-gsm/service-lg.html

| Dya1299 a răspuns:

Intrebarea ar trebui sa sune cam asa : Buna, TPU! Cam cat costa sa imi repar display-ul la telefon LG pe touch screem?
Dar cu ASTA E ROMANIA... in jur de 100 lei.