| Costii a întrebat:

:) Cand dau sa intru pe facebook imi apare : Oops! Google Chrome could not connect to www.facebook.com
Try reloading: www.­facebook.­com
Additional suggestions:
Access a cached copy of www.­facebook.­com
Am incercat browser-ele Google Chrome, Mozilla si Explorer dar la toate aparea la fel, ca nu poate face conexiune cu site-ul. dar in schimb toate celelalt site-uri merg perfect.la fel si messengerul!
Am sters history-ul si cookies-urile...am dezactivat proxy. dar degeaba. tot nu functioneaza site-ul :(.

Va rog ajutati-maa! :o3. Fundaaa :* :)!

3 răspunsuri:
| anonimaa19 a răspuns:

Apoi nu mai intra p el. daca nu merge.

| Costii explică:

Am incercat.dar tot nu functioneaza sad

| iorgovan a răspuns:

Incearca cu opera.