| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU ce ati alege voi tableta ipad sau un laptop? fundoii:X:X

9 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Tableta big grin

| Tsunade99 a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci cu el. doar sa iti petreci timpul si sa te dai mare e tableta. Dar daca vrei sa instalezi tot felul de programe si sisteme, windows-uri adica sa chiar faci treaba pe el ia-ti un laptop. La cum pui tu intrebarea ia-ti un ipad, vad ca nu prea ai ce face cu el. numai sa iti pierzi timpul cand nu ai ce face. Daca ti-ar fi trebuit la ceva anume nu mai incapea intrebarea.

| Elektro a răspuns:

Eu,acum,as alege ipad ca nu am tableta (am laptop) dar daca nu as fi avut niciuna as merge pe laptop, depinde la ce vrei.

| ℓσνє a răspuns:

Eu sincer as alege laptop-ul...
Oricum e alegerea ta tongue [Funda]

| Theaxniz a răspuns:

Laptop este m-ai util parerea mea ipad-ul este numa-i ca sa te da-i mare eu am dar nu am ce face cu el mai folositor este laptopul, FUNDA?

| AndreeaBz a răspuns:

Tabletahappy

| vlad1000 a răspuns:

Eu as zice ipadul pentru ca leptopul e mai greu si ocupa mai mult spatiu decat tableta si face aceleasi lucruri sper ca te-am ajutat.

| paty123 a răspuns:

Sincer, asi alege un laptop.

| mmmiii a răspuns:

Tableta big grin