| Eigei a întrebat:

Ipad sau tableta, voi ce ati alege si de ce?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Tablete sunt ambele! Depinde de tableta cu care compari iPad-ul si de modelul de iPad! Care e bugetul maxim de care dispui?

| PopAdrian a răspuns:

Teoretic ipad-ul este o tableta big grin
Dintre un iPad si alt tip de tableta, iti recomand sa alegi alt tip. Ca avantaje, iPad-ul are design-ul si interfata usor de folosit, dar multe din aplicatii se cumpara cu bani, uneori e greu sa folosesti iTunes sa iti pui muzica/filme etc.

Eu am un Asus Transformer si sunt foarte multumim. Am ramas uimit de cate aplicatii gratuite am gasit, cand pe iTunes costa cel putin 1 euro (nu ca e mult, dar nu imi convine). Pun foarte usor orice poze/filme/muzica pe ea etc. In concluzie, e foarte buna happy

Succes in alegerea tabletei!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Ipad e tableta... dar as alege ceva cu android sau win7/8
in nici un caz tablete de la Apple...
mi se pare mai bune si mai accesibile si usor de utilizat aceste tablete mai ales cele de la Samsunghappy