| andreimazureac a întrebat:

ce cadou sa-i iau mamei de ziua ei? face 39 sunt baiat am 19ani.

Răspuns Câştigător
| VanessaTya a răspuns:

Buna,vad ca ai primit multe raspunsuri dar si asa voi raspunde si eu laughing, in primul rand cumpara-i un buchet de flori sau un ghiveci cu flori, depinde si de preferintele mamei tale, mama mea prefera ghivecile cu flori, deoarece le poti avea un timp indelungat, pe cand un buchet de flori nu rezista mai mult de 3 zile.
Si in al doilea rand i-ai mai putea lua ceva special, ceva ce crezi tu ca i-ar placea, depinde foarte mult de personalitatea dumneai (ca sa nu spun personalitatea ei big grin ) daca e genul care se machiaza ii poti lua diferite cosmetice, dar chiar si asa nu poti sti exact ce gusturi are, astfel poti da gres.
Cel mai mult conteaza sa fie luat din inima, tinand cont ca ai 19 ani, probabil vei da bacu' astfel luarea bac-ului va fi cel mai potrivit cadouwinking. Asa ca succes in alegerea cadoului dar si la BAC! big grin
P.S : si eu voi da bacu'!

| andreimazureac explică (pentru VanessaTya):

Mersii..si tie succes la bac

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O carte de la autorul preferat, un parfum, planta in ghiveci, bijuterii, portofel, o geanta, flori, ciocolata fina.

| JustmeV a răspuns:

Heei. Pai, uite cateva idei:
-un lantisor de aur/argint cu un pandativ pe care sa scrie pe o parte numele ei si pe cealalta parte numele tau
-o bratara de aur/argint
-o pijama
-un set de vesela de portelan
-o bluzita
-o perna (poate sa scrie pe ea, la multi ani mami sau ceva)
-o floare
-un parfum
etc.
Nu conteaza ce cadou ii faci, conteaza ca e din inima.
Multa sanatate si fericire mamei tale!

| Maxim96 a răspuns:

Un parfum si un mare buchet de flori+o felicitare frumoasa.

| Iulian03 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ii iei un buchet de flori, dar uite niste idei super

-O poseta
-O geaca
-Un telefon
-O bratara de aur

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Pai,eu de obicei ii fac cadou un parfum dar nu orice fleasca,acum cred ca depinde si de bugetul tau,ai putea sa-i iei o crema,o floare la ghiveci, o geanta, bijuterii, ceva ce crezi ca-i place de mai sus.
Sper ca te-am ajutat.
Eu-s fata, so have trust in me.

| roxy99roxana a răspuns:

O geanta, parfum sau o bijuterie si trandafiri dar acum depinde de buget

| BllackAngel a răspuns:

Buna.
Ar fi frumos sa ii cumperi un buchet mare de trandafiri.happy