| medyth a întrebat:

Buna TPU ce credeti despre jocul conquistador? funda

Răspuns Câştigător
| Mariucaaarr97 a răspuns:

E calumea, dar sunt intrebari cam ciudate uneori, totusi mie imi place sa-l joctongue...iti poti ocupa timpul invatand ceva nouwinking
funda>big grin

5 răspunsuri:
| AndrutzzaS a răspuns:

E chiar fain. Il joc in fiecare seara, de vreo 2 ani incoace.si inca nu m-am plictisit. Cu ocazia asta inveti si ceva lucruri noi.winking

| Dragosgan a răspuns:

Foarte frumos.ma joc de mult timp, dar ma surprinde siteul asta mereu.

| BipBip a răspuns:

Mie imi place chiar daca nu prea joc e interesant desi deseori pun rasp la intamplare si le ghicesc. poate jucam odata noi doua

| Gabbitzu a răspuns:

Un joc in care poti invata unele lucuri pe care nu le stiai, intrebari multe si chiar unele mai grele, dar jucand poti invata cate ceva, Succes la joc

| KiDuLeTs a răspuns:

Este cel mai frumos joc eu sincera sa fiu intru in fiecare zi e foarte educativ daca vrei lasa id-ul printr-un mesaj si iti spun mai multe