| Alllllexandra a întrebat:

Hey tpu.Am zis sa intru pe conquistador sa ma mai joc ca n'am ce face si cand apas acolo unde scrie "Apasa aici daca nu se deschide jocul" imi apare o pagina alba cu o dunga neagra jos, acolo unde ar trebui sa scrie Conquistador sau Chat Adore si ramane asa.Mentionez ca am intrat de pe laptop.Ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Incearca alt browser.Recomand mozila

| larissuka a răspuns:

Pai dupa ce se incarca da ar trebui sa apara Conquistador sau Chat Adore dar daca nu apare asta inseamna ca este vreun defect la lapptopu tau, verifica bine!