| anduta1999 a întrebat:

Ce pareri aveti despre telefonul Huawei g6800? Cum vi se pare? As vrea sa mi-l iau si am gasit o oferta happy Puteti sa imi spuneti si daca ati avut,,! Funda+vot celorlalti

Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Cand spui Huawei toata lumea se gandeste e chinezari chiar dac e chinezarie acest model este unu reusit are un var de al meu si chiar am umblat pe el are un touchscreen zic eu destul de bun nici tastatura QWERTY nu este una rea aceasta combinatie touch & QWERTY mi se pare una geniala. eu iti recomand acest telefon dac zici ca l.ai prins si la oferta nu.l ratawinking funda? si vot?batting eyelashes