| TsunamiiiYay a întrebat:

Ce pãrere aveți de telefonul Huawei P10 lite? As dori sa achizitionez varianta pe albastru, mi se pare geniala happy
- astept pareri ^_^

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E un telefon bun, destul de performant. Nu are rost unul mai scump parerea mea si e cam cel mai bun pe la pretul lui.

8 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Se merita! Este un telefon bun.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Parerea mea este sa strangi pentru P10 normal, ca este muuuuuuuuuult mai performant. Succes!

| TsunamiiiYay explică (pentru Anonim9114562123):

Avand in vedere cuvantul in plus, Lite, de ce ar fi cel normal mai bun?

| TsunamiiiYay explică (pentru TheTrooper1):

Da.într-adevăr. Dar tot Huawei-ul îl vreaulaughing

| TheTrooper1 a răspuns (pentru TsunamiiiYay):

laughing Your wish. Baftă!

| Andri123 a răspuns:

Are un prieten, din ce mi-a povestit are o mare problemă cu el, dup câteva luni se blochează, e foarte sensibil si se mica in lag după câteva luni

| TsunamiiiYay explică (pentru Andri123):

Sensibil in ce sens?