| YeBByZZuchYY a întrebat:

Buna TPU
Ce sa aleg: un laptop Dell latitude D820 cu placa video de 128 mb, 2 gb ram, 2 ghz, Intel core duo si windows 7.
s-au un laptop Dell latitude d630 cu placa video de 224 mb, 2 gb ram. procesor Intel centrio duo si 2.33 ghz dar ecranul mai mic si windows XP.

Răspuns Câştigător
| Andryez a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi buna varianta a doua, adica Dell latitude d630, dar acum depinde de tine ce-ti doresti, acesta e mai bunicel la piese decat celalalt

1 răspuns:
| piratuu a răspuns:

Salut! Îți recomand Dell Latitude D630. Este mai bun la piese si in plus, nu are Intel Centrino, ci Core Duo de 2.0-2.2 gHz, depinde cati gHz poți gasi la procesor. Alte chestii sunt ca poate fi upgradat pana la 8GB RAM DDR2, procesorul poate fi upgradat cu ultimele drivere, si poți instala si Windows 7 sau 8 pe el, depinde de gusturile tale.