| MaryElen a întrebat:

Ce telefon mobil credeti ca este mai bun: Samsung Galaxy S3 sau Iphone? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Amoree a răspuns:

Eu cred ca e mai bun Samsung Galaxy S3 pentru ca Iphone-ul nu are, in primul rand bluetooth si intri direct in meniu. Din cate am inteles, unele aplicatii nu merg descarcate gratuit precum la Samsung (de chestia asta nu sunt sigura, dar am auzit ca despre asa ceva e vorba)!
Funda? big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefonul îl cumperi în funcție de nevoile tale de comunicare.
Pa, pa.

| Furculingură a răspuns:

Depinde ce Iphone.
Iphone 4, Iphone 4s, Iphone 5?

| Bianca306 a răspuns:

Si iphone este bun daca ti-l ei original cu marul acela pe spate am o colega care si-a luat iphone dar nu era original dupa o luna a trebuit dus la reparat, amandoua sunt telefoane de calitate dar eu as opta pentru Samsung, e mult mai fain si mai mare cred?