| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefon mobil "Samsung Galaxy Gio S5660"

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Are un prieten.Este foarte bun.Eu pur si simplu il ador.Ti-l recomand cu toate increderea.Are 5 mp, si pozele ies super.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arata binisor ca si specificatii...cred ca e bun si calitativ deoarece e produs de Samsung...

| SinCaraMistico a răspuns:

Eu am unul si are peste 100 de aplicati super tari internet nelimitat si 4500 de minute internationale si 3000 de minute nanionale.Eu cred ca este un telefeon Smecher!

| YrinaBubulina a răspuns:

Mie mi se pare ca este un telefoon geniaaal :X

| rtvskyline a răspuns:

E prea tare