| 4L3XaNdrUtZzZ a întrebat:

Buna TPU cine imi zice si mie de unde pot downloada un antivirus puternic si gratuit pentru ca al meu nu face fata am foarte multi virusi si daca imi dati si un link de downloadare si e si gratis dau fundacryingva rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

VEzi la ''intrebarile mele''-->ai aproape toti antivirusii acolo cu licenta FULL! Dar mai intai descarca Malwarebyte antimalware si ruleaza-l pe acela--> tot de la intrebarile mele si dupa ce scapi de virusi -->instalezi pe curat un antivirus de acolo! Antivirusul se instaleaza pe un sistem curat si nu pe unul deja infectat-->de aceea se numeste si ANTIVIRUS! Deci mai intai scapi de virusi cu Malwarebyte si apoi instalezi un antivirus.
Bafta!

| PlasMatic a răspuns:

Www.avira.com :) il folosesc de 5 ani e gratuit nu cere update, e cel mai bun! il pune in windows el isi face treaba funda?

| 4L3XaNdrUtZzZ explică:

Is baiatrolling on the floor

| MegaMindus a răspuns:

Antivirus: http://www.avg.com/it-en/download-trial (dai acolo download now). Licenta:
8meh-rgm33-ka7al-6fgrr-8qefn-uembr-aced

8meh-r6bfe-hwuhf-dpnda-vfuwx-2embr-aced
(licenta pana in 2018)
PS:Antivirusul e foarte bun!