| Ivonaa a întrebat:

Bună TPU, cum aș putea găsi o conversație de pe facebook mai veche?
Vreau să spun că acea conversație avea o vechime de un an jumătate iar acum nu-mi amintesc exact dacă am șters-o.
În caz că am șters acea conversație aș putea s-o recuperez?

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
O conversație nu se mai poate recupera dacă ai șters-o.
Dacă nu îți amintești, caută în mesaje numele persoanei respective și o să găsești. Trebuie mai întâi să dai click pe căsuța de mesaje care e pe bara albastră, apoi dai vezi toate mesajele și o să vezi că poți căuta mesajele.
Sper că te descurci, nu cred că mă descurc prea bine să explic.

Baftă!

| criss1212 a răspuns:

Nu daca ai sters-o nu o poti recupera

| Bubu75 a răspuns:

Daca ai sters-o, nu o mai poti recupera, dar daca nu ai sters-o intri in chat, apoi dai pe persoana la care vrei sa vezi conversatia si trebuie sa iti apara toate conversatiile care le-ai vb cu ea. happy