| DeksY a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa-mi fac si eu un machiaj asemanator :
https://www.facebook.com/....../photo.php :)

Răspuns Câştigător
| GreenBubble a răspuns:

Cu vopsele profesionale pentru face-painting si oricum nu cred ca ai putea sa ti-l faci singuratongue

| DeksY explică (pentru GreenBubble):

Pai nu eu m-as face bineinteles am expert pentru. asa ceva. :d si mersii pentru. raspuns.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pe fata te dai cu faina, la ochi poti sa folosesti creion/carioca sau crema de pantofi.pt dinti trasezi linii pe buze cu un creion negru! Nu e asa greu.