| PufuletteX a întrebat:

cum fac sa am iarasi timeline daca l-am dezactivat? Am dat pe http://www.facebook.com/about/timeline si nu-mi apare butonul "Get Timeline"

3 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

O sa-ti intre singur in cateva zile.

| Iuniaa a răspuns:

Uite,aceeasi problema o am si eu. L-am dezactivat, dar simt ca ma pacalesc pe mine insami vazand doar eu profilul vechi... Deci tie ti-a aparut "Get Timeline" sau?

| PufuletteX explică (pentru Iuniaa):

Nu mi-a aparut dar am dezactivat programul pe care il descarcasem sa dezactivez timeline.big grin Si eu aveam la fel, profilul era ca inainte dar cand intra altcineva, sau intram de pe alt pc, imi aparea timeline.