| KadeJudo a întrebat:

cum pot face rost de finantare cu fonduri europene pentru 1 hectar de vie? si cati euro pot primi minim?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Tu trebuie sa ai cam 30%din suma pe care o imprumuti, si pe la primarii, sunt birouri de accesare fonduri europene.mai poti lua de la stat 10000 euro daca iti deschizi o firma.pentru asta trebuie sa te duci la camera de comert sa-ti dea indicatii.bafta!

1 răspuns:
| Alina_Ionescu_1993 a răspuns:

Trebuie sa ai si tu vreo 30, 40% din suma pe care o vrei cred... cel mai bine intrebi firma asta : https://www.sbp-consulting.ro