| Stephh a întrebat:

Bună TPU.
Cum pot să trimit prin bluetooth o melodie de pe un Samsung Galaxy S3 pe un telefon normal, gen HTC?
Am încercat să ţin apăsat pe melodie şi nu merge, iar "share via bluetooth " nu-mi apare.
Mulţumesc.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca cu un alt manager de fisiere, gen Astro, e gratis pe google play. Ar trebui sa apara optiunea cu share via bluetooth in el.

| SofiaAndreea a răspuns:

Nu poti trimite o melodie in timp ce o asculti, si ca sa o trimiti trebuie sa dai la obtiuni timiteti prin( sau send) bluetooth (sau via bleutooth) cautare si gata, iar dac nu merge nici asa citeste instructiunile! funda?