| C1P1K a întrebat:

Buna TPU.big grin Mai am o intrebare. Ieri am auzit de jocul IMVU. Am dorit sa imi fac cont, am scris tot corect Stong password... tot asa pana am terminat si cand am dat Create IMVU Account, asa imi scria :IMVU was unable to process your request. Am incercat sa scriu alt caracter, nume, parola, alta tara dar... nu merge va rog un Cont sau Cum sa fac Unu Please big grin Ms!

Răspuns Câştigător
| OoOooOOOOO a răspuns:

Depinde ce browser folosesti. Iti recomand Mozilla sau Google Chrome. Daca situatia continua contacteaza-ma printr-un mesaj privat si te voi ajuta.
Pup:*

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Nu stiu.eu mi-am facut pana acum 2-3 conturi pe imvu fara saam vreo problema thinking