| Inna_3065 a întrebat:

de cateva zile ma confrunt cu o mare problema legata de pc, de fiecare data cand il deschid, in primele 5-10-15 min imi "tremura" foarte tare imaginea pe desktop, mai tremura si dupa aceasta perioada dar mai incet, asta indiferent ca este o pag de net sau fie ca este un fisier deschis dar totusi e f obositor pentru ochii si mai are momente cand nu-mi merge nici netul, imi apare un triunghi cu semnul exclamarii(tin sa precizez ca am net prin cablu). am crezut k o fi din cauza prafului l, am curata si degeaba si cred ca nici de la curentul electric nu este k nu am probleme cu tv sau altceva...Care credeti ca ar fi problema, ce e de facut in acest caz?

5 răspunsuri:
| McBoy a răspuns:

Schimbal.

| MasterBoY1234 a răspuns:

Salut, incearca sa reinstalezi windowsul thinking sau daca nu se schimba nimic verifica hdd sau placa video este posibila o problema la ele... trebuie sa gasesti pe cineva care sa stie sa le repare sau in cel mai rau caz sa iti iei componente bune dar mai bine iti iei alta unitate pentru ca piesele pe bucati vor atinge un pret echivalentul a unei unitati. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Inna_3065 explică (pentru MasterBoY1234):

Hmm nu vreau inca sa ma gandesc la posibilitatea schimbarii unitatii pentru ca nu o am decat de 3 anibig grin

| Urââtaa a răspuns:

Ce windows ai? Poate iti trebuie video driver.