| Alișa00000000000 a întrebat:

de ce arabii nu se inteleg bine cu turcii?happy[cine stie funda]

Răspuns Câştigător
| pintoiualin a răspuns:

Deoarece Turcia a renunţat la scrierea arabică, cu toate că sunt musulmani.Suprafaţa ţarii lor pe continentul european este de 3%.Şi pentru că sunt musulmani, ei nu cred ca vor fi acceptaţi in uniunea europeană.

3 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Pai or existat multe razboaie intre ei, razboaie care or dus la moartea oamenilor si bombardarea diferitor orase, urat nu?

| YTBDrawingBase a răspuns:

Ee diferenta mare de testosteronlaughing p persoana fizica, vorbind! poate din cauza religiei, sau femei...problema lor

| andrei_4094 a răspuns:

De ce nu se inteleg tiganii cu romanii?