| goodofwar09 a întrebat:

Buna Tpu.De ce atunci cand vreau sa instalez yahoo mesenger cand sa se incarce ultimele liniute se opreste si nu mai merge?

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Instaleaza un program pentru curatare registri, iti recomand tuneup utilities. E foarte bun.

| Generalul a răspuns:

E posibil sa ai procesorul mai lent. Lasa-l 5 minute si apoi vezi. Daca nu merge nici asa, downloadeaza ultima versiune de mess sau alta mai veche daca cea noua e problema si incearca din nou. Daca ai windows-ul de 1-2 ani, trebuie reinstalat...