| Dariana a întrebat:

am si eu o problema.Tocmai mi-am formatat calculatorul si nu mai merge sa instalez yahoo messenger. Mai exact il downloadez, incepe instalare, iar cand se incarca se opreste la ultimele 3 liniute si ramane blocat.Nu pot sa dau Cancel nici Finish. Imi apare iconita cu Yahoo messenger dar cand vreau sa ma loghez imi da chestia aceea cu Troubleshoot.Va multumesc pentru ajutor!happy

1 răspuns:
| Anutza198 a răspuns:

Tr sa downladezi inca o data yahoo si sa il instalezi dar nu uita sa dar restart dupa instalare