| xLionel a întrebat:

Deci am cont de Youtube de mai mult timp dar nu stiu cum sa pun o poza ca fundal la canalul meu, ofer funda!

5 răspunsuri:
| Pich4c1u a răspuns:

Acolo pe YouTube sus in dreapta, este o iconita cu o poza cu un barbat sau o femeie gri. Dai click pe ea si apoi dai la setari. Sub titlul,, Informatii despre cont'' este,, Nume'' si langa este acea fotografie cu barbatul sau femeia gri. Dedesubt este schimbati. Dai acolo si alegi din computerul/leptopul tau imaginea.

| xLionel explică (pentru Pich4c1u):

Unde? nu gasesc nicio iconita, poti sa-mi dai o poza?

| Pich4c1u a răspuns (pentru xLionel):

Imediat iti trimit un link.

| DudarsharDudarel a răspuns (pentru Pich4c1u):

Am trimis eu deja happy