| blackcat99 a întrebat:

Din pacate aseara nu am reusit sa urmaresc emisiunea mea preferata (Te cunosc de undeva). As vrea si eu sa stiu cate puncte a luat Jorge de la fiecare dintre membrii juriului (Temisan, Ozana, Andreea Balan, Orodici). Am cautat emisiunea pe Internet, dar au aparut doar momentele artistice imitate de fiecare concurent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://webcast.a1.ro/#/TE-CUNOSC-DE-UNDEVA!/257/myLefvJUFfl

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe webcast antena 1 si acolo gasesti toate emisiunile.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine primeste funda?

| BoxxyB a răspuns:

Jorge are in total 225 si e pe locul trei..nu mai tin minte ce note a luat