| purplerainbow a întrebat:

Este cineva la Liceul Gh. Sincai din Bucuresti, la profilul mate-info? Sau la oricare alt liceu bun, dar la acest profil? Cum este? Ce materii se fac? Pe la ce ora se intra etc... Spuneti-mi si mie mai multe. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Unul din cele mai bune licee din Bucuresti... daca te duci la el nu cred ca ai sa regreti nicio clipa deoarece avand o medie mare la admitere:9.23 mate info si 8.99 filologie nu isi permite sa nu se incadreze in topul celor mai bune licee din bucuresti.Un alt liceu care nu este indepartat ca valoare de Sincai este Ion Barbu aproape de Calea 13 Septembrie(intersectia cu Bulevardul Ghencea) medie destul de buna:mate-info :8.56, filologie:8.69.Ti-am dat doar un alt exemplu care mi se pare destul de bun iar altelE:Mihai Viteazul, Ion Creanga, Gheorghe Lazar, CA Rosetti, Sfantul Sava si multe altele... acu depinde de media ta si sper sa fie una cat mai mare pentru ca si eu sunt a 8a si stiu cum e ultimul an FUNDITA?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes SUCCES!