| Federer10 a întrebat:

Buna TPU
Eu as vrea sa intru intru-n liceu pe stiinte sociale cu media de admitere de 8, 83. Avand in vedere notele de la evaluarea nationala cu cat credeti ca va creste maxim media de admintere?
Tin sa va instiintez ca media mea este de 8, 98, este posibil ca media liceului sa depaseasca aceasta medie?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Nu cred, sunt 15 sutimi diferanta fata de anul trecut, plus ca daca te referi la un liceu dintr-un oras unde sunt mai multe optiuni ca Bucuresti poate cei cu media mai mare ca a ta vor da la un liceu cu o medie mai proasta ca sa fie ai arpape de casa si asa ai sanse mari. Bafta si pace!