| ChRoM a întrebat:

Buna TPU funda pentru un raspuns repede va rog, am apasat pe ceva la messenger si in loc de doua puncte imi apare "sh" in loc de underline + cine stie cum pot sa o rezol va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe shift si alt(pe ambele de-o data) si va reveni la normal.

3 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Uita-te in bara de start, in dreapta si vezi ca e o casuta in care scrie RO da click acolo si alege EN si asta e tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza limbii din bara de meniu
jos in bara de meniu, selectezi en ...la tine e ro

| Aiurita a răspuns:

Ai dat tastatura pe limba romana. In bara, langa ora, unde scrie eng sau ma rog, in cazul tau ro, apesi si setezi iar engleza. Simplu!
Bye!