| Bemineever a întrebat:

Am nevoie urgent de raspuns! Fundaaa...nu stiu pe ce am apasat la tastatura, dar acum cand apas pe y scrie z si cand apas pe z scrie y. underline. ul il am la slash si semnul intrebarii si nu stiu pe ce am apăsat si ce sa faccryingfunda la un raspuns cat mai rapis si serios!crying

4 răspunsuri:
| EuDenny a răspuns:

Nu te nelinisti trece peste catva timp ...sau posibil sa ti se strice tastatura straight face Funda? puppy dog eyes

| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

ai schimbat limba. Din engleza in romana. nu trebuie decit sao schimbi din nou.
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna! SI mie mi s-a intamplat astae de la ei o deleglare ciudata.o sa isi revina ea... daca trece o saptamana si e tot asa cumparati alta tastaturawinking
Funda?

| Sandry a răspuns:

Apasa pe Num Lock