| silviu20 a întrebat:

imi puteti da un site din care sa trag dictionare de :englez -roman, francez -roman etc orice dictionar in afara de everest si picodico, dar sa aiba o traducere corecta dau funda.

Răspuns Câştigător
| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Nu stiu siteul dar am o solutie ...si sa stii ca si eu il folosesc si e de toate limbile...deci intri pe google si scrii dictionar roman englez texte.Asa scrii si dai pe primul de sus si de acolo te descurci.Bafta!

2 răspunsuri:
| Floryn3423 a răspuns:

Dqaca vrei poti folosi http://www.academia-de-engleza.ro/......-roman.php Eu pe asta il folosesc mai frecvent