| DodoDodo03 a întrebat:

TPU! Imi spune careva, cum pot crea un eveniment (nu pe FACEBOOK, in realitate), vreau sa fac un eveniment mai tarziu la Caminul Cultural, la cine apelez? Imi spuneti va rog pasii, multumesc! Dau FUNDA rapid!

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu n-am procedat asa vreudata ca n-am avut nevoie sa fac un eveniment sfatul meu e sa contactezi autoritatile. caminul culturla trebuie sa fie detinut de stat, deci eventual intreaba la primarie, spune-le ce demersuri vrei sa faci, afla daca costa sa inchiriezi sau este posibil sa fie finantata asta din alte puncte de vedere ca fiind un eveniment cultural, va trebui eventual sa convingi ca vei atrage lumea la el in cele din urma o tara trebuie sa incerce sa isi culturalizeze poporul.

oricum eu cred ca nimeni poate alinia pasii care trebuie urmariti la fel de bine cum ar putea un anajat al primariei asa ca mult noroc big grin

1 răspuns: