| Alinuuuta a întrebat:

Bună TPU, în ce constau exercițiile cardio și de forță? Pentru sală. Știu că se cam înțelege, dar vreau să știu cam ce presupun.

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Ariana_1998 a răspuns:

Cardio (bicicleta, banda, exercitii chiar, tot ce tine de asta)
Iar forță e tot ce ține de a căra ceva sau a ridica.
Sper ca ai înțeles

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.csid.ro/......o-4735848/
cardio e si daca mergi pe jos

| DovleacTurbat a răspuns:

Forta se executa cu exercitii ale caror greutati sa NU-ti permita mai mult de 3-4 repetai/serie executate corect. Cardio dupa cum vezi si in raspunsul celorlalti sunt exercitii facute sa-ti puna inimioara la treaba happy