| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU lucrezi la firma rds rcs si ma trimite pe mine si pe alti intro delegatie 2 saptamani la oradea si nu stiu exact ce trebui sa faci intro delegatie happy si ce presupune in generart intro delegatie happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa lucrezi intr-o unitate din Oradea a firmei, exact munca pe care o faceai si in localitatea unde lucrezi stabil.

| express11 a răspuns:

Faci ce faci si la serviciu acasa.probabil nu au oameni pe acolo.trebuie sa-ti asigure cazare si bani-diurna zilnica.

| K0sti a răspuns:

In primul rand sa inveti sa scrii! Te-as trimite in delegatie la scoala, pe unde tu nu prea ai dat, din cate se pare!