| Hamburger a întrebat:

Buna TPU.Ma poate cineva ajuta sa fac un site unde daca cineva se logheaza sa ii stiu parola si contul? Va rog mult.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parola nu o stie decat cel care o introduce pe site-ul respectiv.Ce vrei tu se numeste piraterie.

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanqwerty a răspuns:

Da vrei sa afli parola prietenei vezi ca sunt programe gen Ardamax Keylogger.il bagi pe calc si vezi tot ce scrie! dar trebuie sa ai acces la calculatorul respectiv adica nu merge la departare!