| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.mA POATE cineva ajuta sa creez un site unde daca oameni se logheaza sa le pot sti parola si contul? am auzit ca se foloseste html...nu stiu cum va rog sa ma ajutati

8 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site ori Blog GRATUIT cu user/parola! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Multa bafta!

| YouNoob a răspuns:

Hotscripts.com

| aniitaa a răspuns:

Nu exista vreun site sau program in care sa se afle parola si contulwinking ....si dk exista nu stim noi decat hakerii profesionisti sau aaltii de genul

| YouNoob a răspuns (pentru aniitaa):

Pe hotscripts vei gasi script-uri ce pot simula logrea si iti memorez datele intr-un fisier pe host.
Sau mai simplu imi dai mie 14 E si ai site-ul in 2 min lol

@aniitaa
Chiar sunt multumit ca sunt peste tot oameni de genul, sa mai facem si noi $ rapid

| Hamburger a răspuns (pentru YouNoob):

Da pe gratis nu se poate te rog frumos eu

| YouNoob a răspuns (pentru Hamburger):

Moca? lol
Ba da, intra pe site-ul ala si invata programare.
Script-uri si tutoriale ai garla.
Succes

| aniitaa a răspuns:

Perfect laughing

| Hamburger a răspuns:

Eu?