| anonim_4396 a întrebat:

mai am si eu o problema si sper sa ma ajutati daca puteti.Pe facebook mi-a aparut cronologie iar eu nu o vreau.Vreau sa imi revina profilul la normal se poatesad ?

Răspuns Câştigător
| Roxana_1758 a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/...dai click pe ce brouser fol si dupa dai accept la ce trebuie sa downloadezi...(PS: tb sa fii logata pe facebook:).). fundita?:)

9 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Facebook a implementat cronologia pe toate paginile si profilele. Nu se mai poate schimba.

| Roxana_1758 a răspuns:

Browser*

| alinutzaap a răspuns:

Da.se poate!

| Cσcσ a răspuns (pentru alinutzaap):

Si cum se schimba?

| alinutzaap a răspuns (pentru Cσcσ):

Uita-te mai sus a zis si roxanawinking

| Cσcσ a răspuns (pentru alinutzaap):

Multumesc
o sa incerc kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, din păcate odată ce ai pus-o, nu se mai poate scoate nicicum!

| ladybug17 a răspuns:

Sunt foarte multe persoane care nu mai reusesc sa scape de aceasta cronologie, printre care si eu big grin Am tot incercat sa scap de ea dar fara rezultat, se pare ca nu se poate scoate sad Oricum m-am obisnuit cu ea acum si nu mi se mai pare atat de incomoda happy :*

| alinutzaap a răspuns (pentru ladybug17):

Eu mi-am schimbat-o! Nici eu nu credeam ca se mai poate schimba.