| ionuttzw a întrebat:

Buna TPU.
Mi-am cumparat un telefon (Nokia Lumia 520) si nu stiu sa descarc jocuri,muzica,poze.
Imi cere un cont de Microsoft, l-am facut dar tot nu imi merge.Va rog ajutati-ma cu un link cu un tutorial cum as puea face.

Dau funda

3 răspunsuri:
| ccb2 a răspuns:

Si eu trebuie sa-mi fac dar nu stiu

!

| DeDe_Andreea_1998 a răspuns:

Eu stiu care e problema:3 si eu am tot Nokia lumia 520. problema e ca ai pus ca ai 14 ani sau cat si trebuie sa fii mai mare. ca sa poti sa iti scotii aplicati sau jocuri muzica ce mai vrei tu, trebuie sa iti intri pe contul de Microsoft si sa iti schimibi varsta sa pui ca ai peste 20. eu mi-am pus ca am 40 aproape laughing si iti inchizi telefonul si daca nu merge iti resetezi telefonul intri la Setari-despre si acolo ai resetati-va telefonul, si tu intre timp iti faci un alt cont de Microsoft in care iti pui ca ai varsta mai mare de 20 de ani si apoi cand iti cere contul ti-l treci si apoi o sa poti descarca puppy dog eyes Sper ca te-am ajutat!