| nocomment_4400 a întrebat:

Mi-am facut si eu cont pe twitter si nu stiu sa-l folosesc:-sdaca mi-ati putea da si mie niste informatii despre asta sau sa-mi sp ce trebuie sa fac va rog mult dau funda primul rasp urgent!

2 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Formele fara fond...

| Bubble_7651 a răspuns:

Si eu am cont pe twitter dar i asa...nu are nici un farmec.I ca naibastraight faceNu ai chat ca pe facebook scrii numaio ce faci sau ce vrei sa faci sau nu stiu. Oricum n-are rost pe twitterbig grinFacebooku i fain pe langa twitter.Twitteru i Zero!