| Ionelaa28 a întrebat:

Mi-am facut cont pe twitter insa nu stiu sa il folosesc straight face Imi puteti spune regulile de baza de folosire. Si informatiile importante pe care trebuie sa le stiu. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Laviiixd a răspuns:

La fiecare vedete [ ca pe fb ] numai dai "like" acolo dai follow. Prietenii la fel ca pe fb. Poti sa-ti pui poze cu tine. etc. Doar intrii pe pagina si vezi ce poti face sau citeste instrucitiunile ciar de pe site.