| Daniella_4731 a întrebat:

Nu stiti din intamplare la teza de la romana...ce trebuie sa invat? Ca sa Stiu ce sa invat > apropo eu sunt in clasa a 6-a

Răspuns Câştigător
| deeadeea111 a răspuns:

O sa-ti de-a din parti de vorbire mult (mai ales pronumele)si la literatura ceva comentariu al unei opere(ex pupaza din tei)

5 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Eu cred ca profesoara/profesorul ar fi trebuit sa faca o recapitulare cu voi inainte de teza si sa va zica aproximativ din ce sa va pregatiti :d Noi n-avem de unde sa stim ce faceti voi la scoala, cu ce manual lucrati etc.
Bafta oricum!

| FadetoBlack a răspuns:

BUNĂ
păi profesorului trebuie să-ţi spuna din ce îţi dă... noi de unde vrei să ştim?
baftă!

| FlAiser a răspuns:

Eu p clasa a6a am primit la literatura iarna si amintiri din copilarie

| deleu123 a răspuns:

Profesorul nu ti-a dat niste lecturi de-a lungu semestrului? Oare ce trebuie sa inveti...

| Barbu_Gabi_1998 a răspuns:

Profesorul tau ar trebui sa iti dea niste subiecte.........bafta.