| Loloannna a întrebat:

:* Nu știu de ce de la un timp timp de 2 saptamâni cred.îl visez pe un baiat in fiecare noapte,apare mereu in visele mele, chestia e ca mie mi-a plăcut foarte tare de el si nu i-am zis nici pana acum, imi place de anul trecut de el..si nu am avut curajul, el nu știe ca îl plac..deși suntem prieteni de familiestraight face am tot încercat sa nu mă mai gândesc la el si chiar n-am mai făcut-o pentru ca m-a rănit cu multe chestii, dar fara sa-si dea seama, mă rog..si de-atunici de cand încerc sa nu mă mai gândesc la el îl visez mereu, culmea cand mă gândeam non stop la el nu îl visam si acum dastraight face asta e si întrebarea mea, oare de ce? de ce îl visez dar nu mă gândesc la el..doar ca inca mai țin la elstraight face?

Multumesc anticipat:*:*

Răspuns Câştigător
| dididedediu a răspuns:

Ii foarte naso..si eu am asteptat 2 ani sa fiu cu el..si acum is cu el. daca il iubesti foarte tare ii foarte rau..pentru ca suferi mult.dar gandeste-te ca nu numai el exista pe planeta asta..mai exista 1000 de baieti. fatoo n-are rost sa suferi dupa un fraier. poate el rade de tine..incearca sa umblii cu un baiat care te iubeste..si gandeste-te ca celalalt nici nu se gandeste la tine..sii fericita...noi fetele trebuie sa luptam nu trebuie sa fim fraierele baietilor:*

9 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Il visezi pentru ca exista o dorinta mai mare decat gandul happy...cu mare placere!

| anytimeanywhere a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie straight face

| dididedediu a răspuns:

Paieu asa cred ca te-ai indragostit. daca simti ca o sa fie ceva spune-i cal iubeste inainte sa fie prea tarziu. poate o sa aiba o prietena si apoi tu o sa suferi foarte mult..iti spun din propria mea experieta.si eu am fost ca tine si nu i-am spus niciodata..si apoi s-a combinat cu cea mai buna prietena a mea..nu mi-am dorit numai sa mor..eu iti zic ca mai bine sa ii spui ce simti..si cine stie poate o sa fie ceva...Bafta:*.Funda?

| Loloannna explică (pentru dididedediu):

Chiar e prea târziu si eu am patit acelasi lucru ca tinestraight face are pe altcineva si de aia mă rănit fara sa știe ca a făcut-ostraight face încerc sa nu mă mai gândesc la el si îl visez incontinuustraight face

| Filipjack a răspuns:

Poate ca daca ii spui ca il placi vei fi libera adica nu te va mai sacai gandul ca nu i-ai spus niciodata... poate asta-i si problema ca in loc sa ii spui tu ti in tine

| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin Raspunde:
Draga mea vreau sa stii ca prin aceiasi situati am trecut si eu cand imi doream s avisez o anumita persoana nu o visam dar cand nu vroiam o visam asta pana cand nu de mult ia-m spus ce simt pentru ea adica am comunicat.
Cred ca indifernet de rezultat este bine ca el sa stie stiu ca nu te simpti bine cand de ex: Il vezi cum este mai apropiat de cineva, ii acorda mai multa atentie, o atinge etc.
Stiu ca te gandesti ca Iubesti pe cineva care este posibil sa nu-l ai niciodata este sfasietor acest sentiment te inteleg perfect. Nu pot descrie acest sentiment

| sweettkarina97 a răspuns:

Stiu prin ce treci si crede-ma ar trebui sa-i spui ce simti pentru el ca sa nu mai tii in tine acest sentiment. iti urez bafta!

| Felicica a răspuns:

Eu cred ca daca nu te ghindesti tu la el inseamna ca el se ghindea la tine. daca consideri ca raspunsulmeu este corect atunci da-mi
Fundita!

| Loloannna explică:

Multumesc mult la toata lumea:* știu ca ar trebui sa ii spun dar nu am curajul s-o fac pur si simplu mă pierd cand îl vad in fata meastraight face nu stiu cum sa explic ceea ce vr sa zic.dar nu pot s-o fac imi e prea greu si nu cred ca voi fi vreodata cu acest baiatstraight face oricum multumesc la toți :*

| dididedediu a răspuns (pentru Loloannna):

Ii foarte naso..si eu am asteptat 2 ani sa fiu cu el..si acum is cu el. daca il iubesti foarte tare ii foarte rau..pentru ca suferi mult.dar gandeste-te ca nu numai el exista pe planeta asta..mai exista 1000 de baieti. fatoo n-are rost sa suferi dupa un fraier. poate el rade de tine..incearca sa umblii cu un baiat care te iubeste..si gandeste-te ca celalalt nici nu se gandeste la tine..sii fericita...noi fetele trebuie sa luptam nu trebuie sa fim fraierele baietilor:*