| ChimicalEcstasy a întrebat:

O intrebare pentru cei care sunt in Vodafone big grin :

Aseara, am dezactivat extraoptiunea "Tineri Total 5 " pentru a o activa din nou pentru ca ramasasem fara trafic, min nationale si mai aveam cateva in retea. Dar nu a mers. laughing Nu imi mai apara la "Tineri".
Extraoptiunea mea se dezactiveaza pe 3 august. Atunci voi putea sa o activez din nou?

Funda. :*

Răspuns Câştigător
| danielutzica a răspuns:

Da, dupa ce iti expira cu totul pe 3 august. asa am patit si eu laughing. intrasem in panica pentru ca vroiam aceeasi optiune, dar dupa ce mi-a expirat, am putut sa o activez iar